Hakkımızda

   Kaska Villa olarak Kaş ve Kalkan merkezli başladığımız villa kiralama faaliyetimizi her geçen gün daha farklı tatil bölgelerini de ekleyerek genişletmeyi amaçlıyoruz.

   Bu amaçla 12225 numaralı Tursab belgesi ile Kaska Villa Turizm ve Seyahat Acentası Ünvanını aldık ve amacımızı villa ile sınırlı tutmayıp; yat, apart, tur, v.b organizasyonlarla geniş bir tatil anlayışında hizmet sunmak istiyoruz. Kaska Villa, Kaska Emlak İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketine bağlı, marka tescili yapılmış bir turizm seyahat acentasıdır.

  Amacımız en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktır. Firmamıza ait villaları kiralarken edindiğmiz tecrübeleri, aracılık ettiğimiz seçeneklerde de kullanıyoruz. Bu anlamda tatile geldiğiniz zaman ihtiyacınız olabilecek bütün noktalarda var olmaya ve size daha az zaman kaybı, daha çok tatil keyfi için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  Kalkan merkezde bulunan ofisimize uğrayarak bizimle yüz yüze tanışıp; müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Anasayfa

WhatsApp

İletişim

Menu
Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitemizi arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. kaskavilla.com'u kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.