Villa Romeo

Kalkan'da Kiralık Muhafazakar Havuzu Isıtmalı Villa

Balayı Villası Doğa Manzaralı Villa Jakuzili Villa Muhafazakar Villa Isıtmalı Havuzlu Villa

/ Kalkan / Üzümlü İlan No: KV001071
Villa
2 Kişilik
1 Y. Odası
1 Duş

Kiralık Doğa Manzaralı Villa Romeo

Tatil villamız, panoramik doğa ve uzaktan deniz manzaralı bir villadır. Konum olarak Kalkan merkeze 5 km mesafede bulunmakta, Kalkan mahallesinin Üzümlü mevkisinde konumlanmaktadır. Villamızın havuz terası dışarıdan görünmeyecek şekilde dekore edilmiştir. 

Villa Romeo, 1 yatak odasına sahip olup 2 kişinin konaklayabileceği kapasiteye göre dekore edilmiştir. Süit yatak odasında jakuzi bulunmaktadır. Balayı çiftlerimiz için oldukça uygundur. Villa Romeo, siz değerli misafirlerimize harika bir tatil sunmaktadır. Ayrıca her ay tatil hizmeti sunabilmek adına villamızda kapalı havuz bulunmaktadır.

NOT: Villamıza giden yolun son 500 m.si rampa ve stabilize yoldur. Ayrıca villamızda konaklayan misafirlerimize İslamlar mevkisinde konumlanan Villa Cafe'de bir sabah kahvaltısı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

NOT: 1 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasında fiyatlara iç havuz ısıtması dahil değildir. Ekstra havuz ısınma ücreti alınmaktadır. 15 Mart - 1 Haziran ve 1 Ekim - 1 Aralık arası havuz ısıtması fiyatlara dahildir. Su sıcaklığı hijyen koşulları gereği 28 derece olmaktadır. 

Takvim
Fiyatlar
Kiralama Kaporası: 20 %
Hasar Depozitosu: 3000 TL
Ekstra Temizlik Ücreti: 1000 TL
Fiyata Dahil Olanlar: Konaklama, Giriş Temizliği, Günlük Havuz Bakımı, Elektrik, Su, Gaz, İnternet
Konum
Havuz
Villamızın havuz terası korunaklı olup, 7*3.5 m boyutlarında ve 1.50 cm derinliğindedir. Isıtmalı Havuz Boyutları; 3.5*2.5 m boyutlarında ve 1.20 cm derinliğindedir.
Özellikler
Özel Havuz
Jakuzi
Isıtmalı Havuz
Muhafazakar Havuz
Özel Havuz
Jakuzi
Isıtmalı Havuz
Muhafazakar Havuz
Video
Villa Romeo
Villa Romeo
Villa Romeo
Villa Romeo
Villa Romeo
Villa Romeo
Villa Romeo
19 resim
tümün gör
Villa Romeo