Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility favorite compare_arrows My Villa
My Villa
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 800 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Ferzan
Villa Ferzan
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 714 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Belkız
Villa Belkız
Kalkan
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 300 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Edam
Villa Edam
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 714 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Beyaz
Villa Beyaz
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 250 TL
visibility favorite compare_arrows Apart Galaxy Suit
Apart Galaxy Suit
Kalkan
4 yazlik villa
2 yazlik villa
1yazlik villa
* 286 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Kristal
Villa Kristal
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
2yazlik villa
* 300 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Seboş
Villa Seboş
Kalkan
12 yazlik villa
6 yazlik villa
6yazlik villa
* 200 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Tulip
Villa Tulip
Kalkan
8 yazlik villa
4 yazlik villa
3yazlik villa
* 200 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Paradise Biba 1
Villa Paradise Biba 1
Kalkan
8 yazlik villa
4 yazlik villa
4yazlik villa
* 286 TL

Deniz Manzaralı Villalarda Tatiliniz Size Özel

Yaz mevsiminde özellikle ailesi ile birlikte tatil yapmak isteyenler için yaşanan mahremiyet sorununa karşın villa tatilleri her zaman büyük ayrıcalık sunmaktadır. Villa tatili kapsamında size özel kullanım alanları olan havuz, mutfak ve otopark gibi tamamen size ve ailenizin kullanımına uygun olan villalarda 6 kişiye kadar rahatlıkla konaklamanız mümkün.

Villa tatili kapsamında deniz manzarası ya da dağ manzaralı villalar seçebilirsiniz. Kaskavilla olarak Türkiye’nin en geniş villa seçeneklerini bir araya getirdik. Muhafazakar ve yeni çiftlerin baş başa kalabileceği villaların dışarıdan görüntülenmesi mümkün değildir. Buna ek olarak villa iç mekanlarında kamerada da yer almaz. Sadece dış cephe de dışarıyı görecek şekilde güvenlik kameraları bulunur.

Dört tarafı duvarlarla kaplı olan villaların duvar yüksekliği 2-3 metre arasında değişirken ayrıca duvar üzerinde branda ile bu yükseklik 4 metreye kadar yükseltilmiştir.

Deniz Manzaralı Villaların Size Sunduğu Ayrıcalıklar

Deniz manzaralı villalarımızda sizin için her detay düşünülmüştür. Bir ailenin sadece dışarıdan gıda alarak yaşaması için tüm detaylar bir araya getirilmiştir. Villa içinde;

  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Saç kurutma makinesi
  • Televizyon
  • Uydu
  • Klima
  • Tüm mutfak araçları
  • Elektrikli süpürge

Başta olmak üzere bir evin ihtiyacı olan tüm elektrikli cihazlara ek olarak, Yıkama makineleri için deterjanlar ve yumuşatıcılar da villalarda standart olarak yer alır. Odalar 2+1 ya da 3+1 olarak planlanmıştır. Salon ve Amerikan mutfak stilinde dizayn edilen villalarda büyükler için çift kişilik yatak odası ve çocuk odasında 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Deniz manzaralı villalar arasında seçim yaparken çocuk havuzu olan ve çocuk havuzu olmayan villaları tercih edebilirsiniz. Bu tercih tatil maliyetinizi de doğrudan etkileyecektir.

Çocuk havuzlu villalar özellikle aileler için büyük avantaj sağlayacaktır. Çocukları düşünmeden tatilin keyfini çıkarmak isteyen aileler için önemli katkı sağlayan çocuk havuzlu villalarda havuz boyu 30- Santim ile 1 metre arasında değişmektedir.

Deniz Manzaralı Villalara Ulaşım ve Diğer Ayrıcalıklar

Türkiye’nin en uygun fiyatlı villa kiralama hizmetini sunmak amacıyla yola çıkan kaskavilla müşterileri için her zaman uygun fiyat ve kolay ulaşım sunar. Deniz manzaralı villa seçenekleri için Kalkan da olağan üstü yatırım gerçekleştirerek bölgenin en büyük villa ağını oluşturarak müşterileri için en uygun fiyatları oluşturmuştur.

Konaklama alanında ihtiyaç duyulan her detayı sağlamasına ek olarak müşterilerine sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Villalarda kullanılan enerji ve temizlik kimyasalları ve tüm makinelerin kullanımı oda fiyatına dahildir. Konuklarımızın sadece kendi yiyeceklerini kendileri hazırlaması gerekmektedir.

Anlık oluşan ihtiyaçlar için firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür. Buna ek olarak olası bir cihaz arızası ya da elektrik kesintisinde kaskavilla olarak sorunu villa kaynaklıysa 10 dakika içinde çözmekteyiz. Şehir şebekesinde yaşanan kesintiler de kaskavilla sorumlu değildir.

Deniz manzaralı villa kiraladığınızda kullanmanız için size özel otopark sunulmaktadır. Bu sayede bölge de aracınızı park ederken sorun yaşamayacaksınız.

Çocuk havuzları ve yetişkin havuzları ısıtmalıdır. Bu nedenle günün her saati havuza girmeniz mümkündür. Sizin belirleyeceğiniz su ısısında 24 saat kullanıma uygun havuzlar düzenli kontrollerle sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca elektrik sistemleri periyodik olarak kontrol edilerek tüm riskler giderilmektedir.

Müşterilerinin huzurlu ve sakin bir tatil dönemi geçirmesi için mümkün olan her türlü tedbiri alan kaskavilla tatil dünyasında muhafazakar ve aile tatillerine ek olarak yeni çiftlerin de tatil yapması mümkündür. Turizm bakanlığı koşullarına bağlı olarak dileyen herkes villa kiralayabilir. Yerli ya da yabancı ülke vatandaşı olmanız fiyatları değiştirmez.

kaskavilla.com/kiralik-villa-kategorileri/deniz-manzarali-villalar

 

Kaska Villa
close