Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility favorite compare_arrows Villa Neco
Villa Neco
Üzümlü
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 714 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Ferzan
Villa Ferzan
Kalkan
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 714 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Belkız
Villa Belkız
Kalkan
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 300 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Seboş
Villa Seboş
Kalkan
12 yazlik villa
6 yazlik villa
6yazlik villa
* 200 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Sahibinden Kiralık Villa favorite compare_arrows Villa Tulip
Villa Tulip
Kalkan
8 yazlik villa
4 yazlik villa
3yazlik villa
* 200 TL
visibility Deniz Manzaralı Villa favorite compare_arrows Villa Paradise Fuşya
Villa Paradise Fuşya
Kalkan
8 yazlik villa
4 yazlik villa
4yazlik villa
* 429 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Paradise Zakkum 1
Villa Paradise Zakkum 1
Kalkan
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 286 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Papatya
Villa Papatya
Kalkan
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 250 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Lamer
Villa Lamer
Kalkan
8 yazlik villa
4 yazlik villa
4yazlik villa
* 1.071 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Kelebek Öz
Villa Kelebek Öz
İslamlar
12 yazlik villa
6 yazlik villa
6yazlik villa
* 571 TL

Çocuk Havuzlu Villalarda Tatili Kaçırmayın

Yaz mevsimi geldiğinde çocuklu ailelerin en büyük sorunlarından birine dönüşen tatile nereye gideceğim? Sorununu ortaya çıkaran en büyük sorunlardan biri de hiç şüphesiz çocukların havuz ve deniz keyfinden uzak kalacak olmasıdır. Bunun en büyük nedeni hiç şüphesiz çocukların boyunu aşan havuzlar ve denizin hareketliliğinde güvenli yüzemeyen çocukların endişesidir.

Kaskavilla olarak çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını görmezden gelmeyerek bünyemize artık Türkiye’nin en önemli beldelerinde çocuk havuzlu villaları da kattık. Artık yaz mevsiminin tadını çocuklarınızla endişe etmeden çıkarmanız mümkün. Hem çocuk havuzu hem de yetişkin havuzu bulunan villalarda büyükler ve küçüklerin doyasıya eğlenmesi mümkün oluyor.

Çocuklu Villaların Doğası ve Çevresi Güvenli mi?

Çocuklu villalar tamamen duvarlarla kaplıdır. Bu sayede içeriye ve dışarıya kontrolsüz giriş çıkış sağlanamaz. Bu nedenle çocukların dışarıya çıkmasından korkmadan hem havuz içinde hem de villa bahçesinde güvenle oynaması mümkün olmaktadır. Villalar manzaralı ve sessiz alanlarda olsa da araçla maksimum 15 dakika şehir dışında yer almaktadır. Bu sayede anlık gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olmaktadır.

Havuzlarda su ısıtma olanağı vardır. Bu sayede günün hangi saati yüzmek isterseniz isteyin suyun eşsiz sıcaklığı sizin için uygun olacaktır. Aile villalarında maksimum 6 kişinin konaklaması mümkündür. Yetişkinler için yatak odası, çocuklar için yatak odası mutfak yanı sıra tuvalet ve banyo da villa da ayrıca bulunmaktadır.

Villa içinde yer alan sosyal etkinlikler arasında langırt, masa tenisi ve bilardo masaları da bulunmaktadır.

Odaların İçinde Bulunan Olanaklar

Villa içinde bulunan oda özelliklerine baktığımızda; Klima, Komodin, makyaj masası, jakuzi ve elbise dolapları standart bulunmaktadır. Ayrıca yetişkin ve çocuk odalarında da banyo ve Tuvalet yer almaktadır.

Yetişkinler için çift kişilik yatak, Çocuklar için 2 tane tek kişilik yatak sunulan çocuk odalarında klima yer almaktadır. Ortak kullanım alanı olan salonlarda ise Televizyon, uydu alıcı, internet ve sehpalar bulunmaktadır.

Mutfakta yemek yapmanız için her detay yer alırken, bulaşık makinesi, ocak tava, tencere kısacası bir mutfağın ihtiyaç duyduğu her eşyaya mutfağınızda ulaşmanız mümkündür.

Eğer kendi aracınızla gelecekseniz ayrıca villanızda size otoparkta yer almaktadır.

Çocuk Havuzu Bulunan Villalar Hangi bölgelerde yer alıyor?

Çocuklu havuzu bulunan villalar her aile için eşsiz önem taşıyor. Kaskavilla olarak bizde en geniş tatil olanaklarını bir araya getirdik. Türkiye’nin en çok tercih edilen ve villalarımızın yer aldığı listeye aşağıdan göz atabilirsiniz. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da konaklaman için adreslere ulaşmanız mümkün. Ayrıca her geçen gün büyüyen villa olanaklarımızla Türkiye’nin en büyük çocuk havuzlu villa tedarikçisi olmayı şimdiden başarmış durumdayız.

  • Kalkan
  • Üzümlü
  • Sarıbelen
  • İslamlar
  • Dalyan
  • Antalya
  • Patara

Fiyatlarımız ister yurt içi ister yurt dışı adreslerde olsun bölgedeki en uygun fiyat avantajını sizlere sunar. Ayrıca fiyatlara ek olarak enerji ve elektrik kullanımı gibi ekstra ücretler sizlere yansıtılmaz. Sadece konakladığınız dönem için anlaştığınız günlük ücreti ödemektesiniz. Ödediğiniz ücret içinde enerji ve elektrik ihtiyaçları yanı sıra yıkama makinelerinin deterjan ihtiyaçları da yer alır.

Kaskavilla ailesi olarak tatilinizi daha mükemmel kılmaya yönelik yaptığımız çalışmalar doğrultusunda edinmiş olduğumuz tecrübe ile Türkiye’nin en genç ve dinamik ekibi ile hizmet veriyoruz. Anlık olarak oluşan elektrik ya da farklı bir kesinti için ekiplerimiz maksimum 15 dakika içinde müdahale ederek tatilinizin kesintisiz ve konforlu olmasını mümkün kılar.

Kaska Villa
close