Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility favorite compare_arrows Villa Andifli 1
Villa Andifli 1
Kaş
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 830 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Andifli 2
Villa Andifli 2
Kaş
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 890 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Central
Villa Central
Kaş
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 1.100 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Lotus
Villa Lotus
Kaş
6 yazlik villa
3 yazlik villa
2yazlik villa
* 850 TL
visibility favorite compare_arrows Villa İndigo
Villa İndigo
Kaş
10 yazlik villa
5 yazlik villa
3yazlik villa
* 1.350 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Cape House
Villa Cape House
Kaş
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 2.590 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Bella Vista
Villa Bella Vista
Kaş
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 1.430 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Fortuna Sunset
Villa Fortuna Sunset
Kaş
6 yazlik villa
3 yazlik villa
2yazlik villa
* 715 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Bella Kaş
Villa Bella Kaş
Kaş
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 500 TL

Kaş Kiralık Villalar

Denizin eşsiz manzarası eşliğinde, senenin bütün yorgunluğunu atmak isteyen tatilcilerin en sık tercih mekanlarından bir tanesi Kaş olmakta. Bu yüzden de Kaş bölgesinde kiralık villaların önemi her geçen gün artmaktadır. Otellerin küçük ve dört duvarla kaplı odaları yerine, doğanın bütün enerjisini uyandığında odasında görmek isteyen tatilcilerin tercihi yazlık villalardan yana olacaktır. Şık tasarımı ve modern dekorasyonuyla tatilcilerin gönlünü kaptıracakları kadar güzel bir estetiğe sahip olan Kaş kiralık villalar, aynı zamanda lüks bir tatilin de kapısını aralıyor. Merak etmeyin, elbette kiralık villalar sizi bu kadar düşünürken; tatil bütçenizi de korumanızı sağlar. Villalarda size özel havuz imkanının yanında, denize olan yakınlığıyla da tercih sebebi olacaktır. Kaş’a gelmek ve eşsiz bir tatil yaşamak istediğinizde, ilk tercihiniz Kaska Villa olcaktır.

Kaş’ta Muhteşem Bir Tatil

Güneş ışıklarının son bulduğu romantik plajlar ve her adımda özgürlüğün hissedildiği topraklar; Kaş’ın en güzel tanımıdır. Kaş, bir kez gidildiği zaman asla kopulmayan güzellikte bir tatil bölgesidir. Hayatın tüm yorgunluğunun atılacağı bu cennet mekanda, gezmek isteyen tatilcilerin, istemedikleri kadar seçeneği bulunuyor. Deniz turizminden tarihi mekanlara, güzel yemeklerden çok iyi konaklama çeşitlerine kadar sınırsız avantajı bulunan Kaş; her geçen gün artan kiralık villa imkanıyla da sıklıkla tercih edilmekte.

Kaş’a Ulaşım Çeşitleri

Kaş’a gitmek isteyen tatilcilerin, havalimanı tercihleri Dalaman olmalıdır. Dalaman’dan Kaş’a gelmek için 155 km gidilmesi gerekiyor. Fethiye Otogardan aktarmalı şekilde Kaş’a gelmek mümkündür. Fethiye’den Kaş’a gitmek ise 110 kilometrelik bir mesafe anlamına geliyor. Antalya üzerinden Kaş’a karayolu ile gitmek isteyen tatilcilerin, Kemer- Finike ve Demre rotasını izlemeleri gerekir. Ağullu Köyü’nün sonrasında ise muhteşem Kaş manzarası sizleri bekliyor olacak. 170 km süren bu yolculuk esnasında, birçok doğal ve tarihi güzellik sizlere eşlik ediyor.

Kaş’ta Nerelere Gidilir?

20 km ilerisinde bulunan Kaputaş Plajı, ülkemizin en gözde ve en çekici plajlarından bir tanesidir. Gözlerden uzak kalmasının nedeni ise kanyonun ağzında bir plaj olmasından kaynaklanıyor.

 Kara ulaşımının olmaması nedeniyle doğa içinde saklanan en güzel yerlerden bir tanesi de Kekova. Batık kent anlamında ülkemizin incisi olan Kekova, Kaş’a gelenlerin kesinlikle görmesi gereken yerlerinden bir tanesidir. Kekova’ya gitmek için Kaş merkez bölgesinden sürekli olarak tekne turları düzenleniyor. Antalya’nın en şirin ilçelerinden olan Demre de, tatilcilerin Kaş’a geldiklerinde görmeleri gereken alıcı yerlerden bir tanesidir. 40 km uzaklıkta olan Demre’ye, sürekli düzenlenen seferlerle gidilebilir.

1996 yılından beri Milli park olan Saklıkent Kanyonu, Kaş’a 63 km uzaklıkta ve doğa sporlarının birçok türüne ev sahipliği yapan bir doğa harikasıdır.

 

Kaska Villa
close
Kaska Villa