Villa Fenomen

Kalkan'da Jakuzili Muhafazakar Yazlık Kiralık Villa

Doğa Manzaralı Villa Jakuzili Villa Muhafazakar Villa Isıtmalı Havuzlu Villa Balayı Villası

Antalya / Kalkan / Akbel İlan No: KV001141
Kültür ve Turizm Bakanlığı Belge Başvuru No : ---
Villa
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş

Kiralık Isıtmalı Havuzlu Doğa Manzaralı Villa Fenomen 

Tatil villamız, Kalkan mahallesinin Akbel mevkiisin' de doğa ile iç içe konumlanmıştır.  Kalkan merkeze, 3 km mesafededir. Villamızın havuz terası yabancı gözlerden uzak olup, muhafazakar villalarımız arasındadır. 

Villa Fenomeni,  2 yatak odasına sahip olup 4 kişinin konaklayabileceği kapasiteye göre modern ve şık dekore edilmiştir. Villamızın süit yatak odasında jakuzi bulunmaktadır. Ayrıca villamız da ısıtmalı havuz bulunmakta olup, kış ayları için de tatil fırsatı sunmaktadır. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal bir tercihtir. Villa Fenomen, siz değerli misafirlerimize harika bir tatil için kapılarını aralamaktadır. 

NOT : Villamız geliş yolunun son 150 m. si stabilize toprak yoldur. Yolun son bölümü dik yokuştur ve aracınızı park ettikten sonra villaya ulaşmak için 15-20 adet merdiven bulunmaktadır. 

NOT: Villamızın havuz ısıtması isteğe bağlıdır ve günlük 750 TL karşılığında, rezervasyon süresince açılmaktadır.  Bunu rezervasyon anında bildirmeniz gerekir.

Takvim
Fiyatlar
Kiralama Kaporası: 30 %
Hasar Depozitosu: 2000 TL
Ekstra Temizlik Ücreti: 1500 TL
Fiyata Dahil Olanlar: Konaklama, Giriş Temizliği, Günlük Havuz Bakımı, Elektrik, Su, Gaz, İnternet
Konum
Havuz
Villamızın havuz terası korunaklı olup, 9*4 m boyutlarında ve 1.55 cm derinliğindedir. Villamızın içerisinde yer alan ısıtmalı havuz, 4.5 m. x 3.5 m. genişliğinde 150 cm derinliğindedir.
Özellikler
Özel Havuz
Jakuzi
Muhafazakar Havuz
Isıtmalı Havuz
Şömine
Langırt
Villa Fenomen
Villa Fenomen
Villa Fenomen
Villa Fenomen
Villa Fenomen
Villa Fenomen
Villa Fenomen
34 resim
tümün gör
Villa Fenomen