Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility favorite compare_arrows Villa Neco
Villa Neco
Üzümlü
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 714 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Doğa
Villa Doğa
Üzümlü
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 286 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Lal
Villa Lal
Üzümlü
7 yazlik villa
4 yazlik villa
3yazlik villa
* 571 TL
visibility Muhafazakar Balayı Villası favorite compare_arrows Villa Şelale
Villa Şelale
Üzümlü
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 500 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Eylülüm
Villa Eylülüm
Üzümlü
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 421 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate Muhafazakar Villa favorite compare_arrows Villa Drew
Villa Drew
Üzümlü
6 yazlik villa
3 yazlik villa
2yazlik villa
* 314 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Nur
Villa Nur
Üzümlü
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 464 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Sade
Villa Sade
Üzümlü
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 236 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Sare
Villa Sare
Üzümlü
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 236 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Nursena
Villa Nursena
Üzümlü
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 279 TL

Üzümlü Kiralık Villalar

Üzümlü, hızla yükselen bir tatil beldesidir. Bu yüzden Üzümlü’nün gelişen turizme ayak uydurması için son derece modern yazlıklar ve villaların tatilcilerin ihtiyaçlarına göre yapılaşmaya devam ediyor. Çünkü kiralık villaların dekorasyonu ve tasarımında, tatilcilerin bütün konforunu sağlayacak teknikler uygulandı. Günlük ve haftalık seçeneklerle, çok uygun fiyatlarla Üzümlü’de kiralık villalarda tatil yapmak mümkün. Bütçesini düşünen tatilciler için de, otel fiyatlarından daha uygun seçenekler sunmakta. Kendisine, özel ve eşsiz bir tatil yaşatmak isteyen tatilciler, tercihlerini Üzümlü bölgesindeki kiralık villalardan yana yapıyor. Kiralık villalar, içerisindeki lüks konforun yanında, tatilcilere doğanın muhteşem manzarasını da hediye ediyor. Bu yüzden siz de fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, Üzümlü kiralık villalar konusunda araştırmalarınızı tamamlayıp, tatil ailemize katılmaya başlamalısınız. 

Üzümlü’de Keyifli Bir Tatil

Üzümlü Köyü, Kalkana bağlı bir köydür İslamlar köyünün hemen yanındadır. Adını halkın geçimini sağladığı üzüm bağlarından almıştır.  Huzurlu ve yaz aylarında serin bir tatil geçirmek isteyen tatilcilerin, Üzümlü Köyü’nde konaklama imkanlarına başvurdukları görülüyor. Üzümlü Köyü; el değmemiş özellikleriyle tatilcilerin en çok tercih ettiği yerlerden bir tanesidir. Doğa ile içe içe bir villa isteyen tatilciler, Kalkan’ın bu şirin köyüne gelerek zaman geçiriyor. Sadece yerli değil, yabancı tatilcilerin de uğrak mekanı olan Üzümlü Köyü, bu sayede her geçen gün adından daha çok bahsettiriyor.

Üzümlü’de Tatil Aktiviteleri

Üzümlü Köyü, içerisinde yerli halkın ürettiği peynir, bal, zeytin yağı gibi doğal ürünleri kahvaltı ve yemek hizmetlerinin sunulduğu mekanlar bulunur. Üzümlü Köyü sınırlarının dışına çıkılacak olursa da, köye 25 kilometre uzaklıktaki Saklıkent Kanyonu tercih edilebilir. Su sporlarının yapıldığı kanyonda, ayrıca tatilcilere kanyonun 13 kilometre kuzeyindeki Tlos Antik Kentine gidebilir. Böylece tarihi bir zaman içerisinde yolculuğa çıkılıyor. Deniz turizminden faydalanmak isteyen tatilciler, Kalkan halk plajı ve çevresindeki özel plajlar, Patara kumsalı, Kaputaş plajı gibi plajları tercih etmektedirler.

Üzümlü’ye Ulaşım

Üzümlü Köyü’ne gelerek tatil yapmak isteyen kişilerin tercihleri hava ulaşımı olacaksa, Dalaman Havalimanı en uygun tercih olacaktır. Çünkü Dalaman Havalimanından Fethiye’ye düzenli şekilde otobüs ve servis seferleri bulunuyor.Direk olarak villaya ulaşmak isteyenler için transfer firmalarını önerebiliriz. Sadece 45 kilometre sonunda ulaşılacak Fethiye Otogardan ise minibüs seferleri bulunmaktadır, eğer minibüs ile ulaşım sağlamak isterseniz, Kalkan Otogara kadar gelip oradan yine ticari taksi ile villaya ulaşım sağlayabilirsiniz.. Eğer şahsi arabasıyla gelmek isteyen tatilciler olursa, Fethiye merkeze geldikten sonra sadece 80 kilometre sonunda gidilmek istenilen Üzümlü Köyü’ne  ulaşılıyor.

 

Kaska Villa
close