Sarıbelen Kiralık Villalar

Kaş’ta bulunan Sarıbelen Köyü, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden bir tanesidir. Günlük yaşamın stresinden ve koşuşturmacasından uzaklaşmak isteyen tatilciler, tercihlerini Sarıbelen kiralık villalardan yana kullanıyor. Havuzundan sinema odasına, saunasından jakuzisine kadar birçok farklı lüks dekorasyonlar, villaların özellikleri arasındadır. Doğal ve kendine özel bir tatil yaşamak isteyen tatilciler, bu yüzden de Sarıbelendeki  kiralık villalarda kalmak istiyor. Sadece bir tatil değil; huzurlu bir yaşamın da kapılarını açan kiralık villalar, tatilcilerin bütçelerinin de zorlanmasına sebep olmamaktadır. Otel odası kiralamaktan daha uygun fiyatlarının yanında, eşsiz doğa harikaları da Sarıbelen kiralık villalarının avantajları arasına girmiştir. Her türlü tercihe açık olan kiralık tatil villaları, arkadaş gruplarına ve kalabalık aile tatillerine de imkan sağlıyor. Siz de unutulmayacak kadar eğlenceli, huzurlu ve ekonomik bir tatil yaşamak istediğinizde, tercihinizi Sarıbelen kiralık villalar için kullanın. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Sarıbelen’de Ailecek Bir Tatil

Tatil için gizli saklı kalmış bir bölge isteyen tatilcilerin, artık ilk tercihleri Sarıbelen Köyü oluyor. Tatilciler, doğanın ve temiz havanın bu eşsiz birleşimini yaşamak için, sıklıkla Sarıbelen Köyü’ne geliyor. Sarıbelen’de konaklamaya gelen ve tatil yapan tatilciler, rahatlıkla birçok farklı yeri gezme imkanına da sahip oluyor. Sarıbelen, el değmemiş doğal güzellikleri sayesinde, huzur ve moral kaynağı oluyor.

Sarıbelen’e Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Sarıbelen Köyü, Kalkan merkeze ortalama 14 kilometre mesafededir. Havalimanı üzerinden gelmek isteyen tatilcilerin öncelikle Dalaman Havalimanına inmeleri ve özel transfer satın aldıysanız sizi direk villaya götürecektir, tranferiniz yok ise öncelikle Fethiye Otogara geçmeleri gerekiyor. Fethiye Otogarından kalkacak olan otobüsler, sürekli olarak Kalkan’a gitmekte. Otogara ulaştığınız zaman Sarıbelen’e ulaşım özel taksi ya da kiralık araç ile sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma mevcut fakat villanıza ulaşmak için uzun bir süre yürümek zorunda kalabilirsiniz.

Sarıbelen’de Gidilecek Turistik Mekanlar

Sarıbelen Köyü’nde kiralık villa tercihiyle tatil yapan tatilciler, rahatlıkla birçok farklı bölgeyi görmeye gidebilir. Denize gitmek ve çok temiz bir suda vakit geçirmek isteyen tatilciler için ilk seçenek Kaputaş Plajı oluyor. Kaş merkezde bulunan Kral Mezarı ve Uzun Çarşı, aslında tatilcilerin eski bir zamana yolculuk yapmalarını sağlıyor. Kaş’ın en önemli simgelerinden ve efsanelerinden olan Uyuyan Dev Dağı da, elbette tatilcilerin en uğrak mekanlarından bir tanesidir. Sarıbelen Köyü’nden Kaş merkeze giden tatilciler, Kaş’tan sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklıkta olan Küçük Çakıl Plajı’nı görmeden geçmemeleri gerekiyor.

 


Anasayfa

App

Hesap

İletişim

Menu