Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility favorite compare_arrows Villa Katibin Konağı
Villa Katibin Konağı
Sarıbelen
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 429 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Ceylan
Villa Ceylan
Sarıbelen
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 325 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Elisa
Villa Elisa
Sarıbelen
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 286 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Gürses
Villa Gürses
Sarıbelen
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 857 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Ambar Badem
Villa Ambar Badem
Sarıbelen
4 yazlik villa
2 yazlik villa
1yazlik villa
* 650 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Ambar Ceviz
Villa Ambar Ceviz
Sarıbelen
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 550 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Belen
Villa Belen
Sarıbelen
10 yazlik villa
5 yazlik villa
5yazlik villa
* 571 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Özdemir
Villa Özdemir
Sarıbelen
6 yazlik villa
3 yazlik villa
3yazlik villa
* 393 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Kaputaş 1
Villa Kaputaş 1
Sarıbelen
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 393 TL
visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Kaputaş 2
Villa Kaputaş 2
Sarıbelen
4 yazlik villa
2 yazlik villa
2yazlik villa
* 393 TL

Sarıbelen Kiralık Villalar

Kaş’ta bulunan Sarıbelen Köyü, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden bir tanesidir. Günlük yaşamın stresinden ve koşuşturmacasından uzaklaşmak isteyen tatilciler, tercihlerini Sarıbelen kiralık villalardan yana kullanıyor. Havuzundan sinema odasına, saunasından jakuzisine kadar birçok farklı lüks dekorasyonlar, villaların özellikleri arasındadır. Doğal ve kendine özel bir tatil yaşamak isteyen tatilciler, bu yüzden de Sarıbelendeki  kiralık villalarda kalmak istiyor. Sadece bir tatil değil; huzurlu bir yaşamın da kapılarını açan kiralık villalar, tatilcilerin bütçelerinin de zorlanmasına sebep olmamaktadır. Otel odası kiralamaktan daha uygun fiyatlarının yanında, eşsiz doğa harikaları da Sarıbelen kiralık villalarının avantajları arasına girmiştir. Her türlü tercihe açık olan kiralık tatil villaları, arkadaş gruplarına ve kalabalık aile tatillerine de imkan sağlıyor. Siz de unutulmayacak kadar eğlenceli, huzurlu ve ekonomik bir tatil yaşamak istediğinizde, tercihinizi Sarıbelen kiralık villalar için kullanın. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Sarıbelen’de Ailecek Bir Tatil

Tatil için gizli saklı kalmış bir bölge isteyen tatilcilerin, artık ilk tercihleri Sarıbelen Köyü oluyor. Tatilciler, doğanın ve temiz havanın bu eşsiz birleşimini yaşamak için, sıklıkla Sarıbelen Köyü’ne geliyor. Sarıbelen’de konaklamaya gelen ve tatil yapan tatilciler, rahatlıkla birçok farklı yeri gezme imkanına da sahip oluyor. Sarıbelen, el değmemiş doğal güzellikleri sayesinde, huzur ve moral kaynağı oluyor.

Sarıbelen’e Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Sarıbelen Köyü, Kalkan merkeze ortalama 14 kilometre mesafededir. Havalimanı üzerinden gelmek isteyen tatilcilerin öncelikle Dalaman Havalimanına inmeleri ve özel transfer satın aldıysanız sizi direk villaya götürecektir, tranferiniz yok ise öncelikle Fethiye Otogara geçmeleri gerekiyor. Fethiye Otogarından kalkacak olan otobüsler, sürekli olarak Kalkan’a gitmekte. Otogara ulaştığınız zaman Sarıbelen’e ulaşım özel taksi ya da kiralık araç ile sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma mevcut fakat villanıza ulaşmak için uzun bir süre yürümek zorunda kalabilirsiniz.

Sarıbelen’de Gidilecek Turistik Mekanlar

Sarıbelen Köyü’nde kiralık villa tercihiyle tatil yapan tatilciler, rahatlıkla birçok farklı bölgeyi görmeye gidebilir. Denize gitmek ve çok temiz bir suda vakit geçirmek isteyen tatilciler için ilk seçenek Kaputaş Plajı oluyor. Kaş merkezde bulunan Kral Mezarı ve Uzun Çarşı, aslında tatilcilerin eski bir zamana yolculuk yapmalarını sağlıyor. Kaş’ın en önemli simgelerinden ve efsanelerinden olan Uyuyan Dev Dağı da, elbette tatilcilerin en uğrak mekanlarından bir tanesidir. Sarıbelen Köyü’nden Kaş merkeze giden tatilciler, Kaş’tan sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklıkta olan Küçük Çakıl Plajı’nı görmeden geçmemeleri gerekiyor.

 

Kaska Villa
close