Patara Kiralık Villalar

Yeşille mavinin en güzel buluşma noktalarından bir tanesi olan Patara’da, yazlık villa seçenekleri tatilcilerin aklını çeliyor. Bölgede bulunan apart ve oteller, merkezi bir konumda olması ve size özel alanın kısıtlı olması tatildeki özgürlüğünüzü kısıtlamaktadır. Bunun yerine Patara’da kiralık villalar seçeneğini tercih eden tatilciler, her sabah enerjik bir şekilde güne uyanacaktır. Çünkü Patara’daki kiralık villalar doğa içerisinde olması ve yemyeşil ağaçların sonunda göz alıcı kumsalı ve sonsuz görünümlü denizi  yer almaktadır. İster balayı tatili için isterseniz ailecek tatil yapmak isteyen her kesime uygun kiralık villa seçeneklerini siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik. Doğallık ve modernizasyonun en iyi şekilde entegre edildiği kiralık villalar, bu sayede tatilcilerin doğanın keyfini sonuna kadar çıkartmalarını sağlıyor.

Patara’da Unutulmaz Bir Tatil

Patara sadece cennet görüntüsüyle değil, aynı zamanda tarihi dokusuyla da tatilcilerin ruhlarına dokunuyor. Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan ve ülkemizin en uzun kumsalını kendisine saklayan Patara’da; artık tatilciler için birçok farklı kalma seçeneği bulunuyor. Bölgede sadece turistik geziler değil, aynı zamanda doğa sporlarıyla da ilgili aktiviteler gerçekleştiriliyor. Patara, hem eğlence hem de huzur isteyen tatilciler için en doğru tercihlerin başında geliyor.

Patara Tatil Aktiviteleri

Patara köy merkezini geçtikten sonra plaja ve Antik Kent’e ulaşmak için sizi girişte bir gişe karşılayacaktır, biletinizi aldıktan sonra ilk olarak Likya dönemimden kalmış Patara Antik Kenti göreceksiniz, dünyada ilk kurulmuş meclis binasını görmenizi mutlaka tavsiye ederiz, ardından ülkemizin en geniş ve uzun kumsalına ulaşacaksınız.18 kilometrelik bu rota üzerinde denizinize girebilir güneşin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Patara bölgesinde at safarisi ve  ATV turları imkanı, tatilcilerimize sunulmakta. Patara’ya gelen tatilciler, Dünya Kültür Miras Listesi’ne alınmış olan Ksanthos’u görebilir. Fethiye yolunun 18. Kilometresinde, Kınık içerisine girilerek Ksanthos’a ulaşılabilir. Kano yapmak isteyen tatilcilerin, 15 kilometre parkura sahip Eşen Çayı’na gitmeleri gerekiyor. Bu sayede 6 saat sürecek eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir aktivite gerçekleştirilir.

Patara’ya Nasıl Gidilir?

Patara’ya gelmek için karayolunu tercih etmiş olan tatilcilerin, Fethiye üzerinden bir rota belirlemeleri uygun olacaktır ortalama 80 km sonra Patara’ya ulaşmış olacaklardır. Antalya üzerinden gelmek isteyen tatilcilerin ise Finike ve Kaş istikametinde devam etmeleri gerekiyor. 220 kilometrelik bir yolculuk anlamına gelecek bu rotada, Patara’ya gelmeden birçok farklı doğa harikası sizleri bekliyor. Eğer hava ulaşımı tercih etmek isteyen tatilciler varsa, Dalaman Havalimanı’na gelmeleri ve Fethiye Otogarına geçmeleri gerekiyor. Otogardan ise düzenli olarak Patara’ya gelecek otobüsler kalkıyor.

 


Anasayfa

App

Hesap

İletişim

Menu