Kategoriler

Bölge

Tarih Aralığı

Misafir Sayısı

visibility star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate favorite compare_arrows Villa Baba
Villa Baba
Bezirgan
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 300 TL
visibility favorite compare_arrows Villa Bezirgan
Villa Bezirgan
Bezirgan
2 yazlik villa
1 yazlik villa
1yazlik villa
* 430 TL

Bezirgan'da Kiralık Villalar

Şehir hayatının verdiği uzaklaşmanın belki de en güzel yolu, villa tatili. Bezirgan'da kiralık villa seçenekleri ise bu seçeneklerin belki de en huzurlularından birisi. Köyün doğasına bezenmiş, yeşil ve sakinlik eşliğinde, size özel havuzunuzun ve villanızın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bezirgan'daki kiralık villa seçeneklerimiz siz tatilciler için farklı, huzur dolu bir tatil sunmaktadır. Muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen) villalar, balayı villaları, kış villaları gibi birçok farklı seçenek ile sizleri Bezirgan köyünün keyfine davet ediyoruz.

Bezirgan'da Köy Havasında Tatil Keyfi

Kalkan merkeze 17 km mesafede bulunan ve denizden yüksekte dağların arasında düz bir alana kurulu olan Bezirgan, doğası ve denizden yüksekliğin avantajı ile serin havasının verdiği avantajlar ile siz tatilcilere farklı bir tatil konsepti sunmaktadır. Köy hayatıyla iç içe geçmiş bir tatil ile birlikte keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Bezirgan'a ulaşım

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı olan Bezirgan köyü, Kalkan merkeze 17 km mesafede. Aracınızla veya kiralayacağınız bir araçla gelmenizi tavsiye ederiz. En yakın havalimanı Dalaman Havalimanı'dır. Dalaman Havalimanı'na 120 km, Antalya Havalimanı'na 200 km mesafededir. Havalimanından transfer veya toplu taşıma ile gelebilir, Kalkan merkezden de taksi veya  her saat geçen toplu taşıma ile de ulaşabilirsiniz.

Bezirgan'da Tatilin Avantajları

Bezirgan kavak ağaçları, bahçeleri ve sakin köy hayatı havasıyla sizlere stresten uzak bir tatil fırsatı sunmaktadır. Köyün içinde bulunan çayırlarla çevrelenmiş ambar evlerini ziyaret edebilir,  dakikalık yürüyüş mesafesindeki Pirha Antik Kentine göz atıp, kalıntıları inceleyebilirsiniz. Köy kahvesine oturup, halkın içine karışıp, Akdeniz insanının neşesini keşfedebilirsiniz.  Köyün içinde yürürken yol kenarlarındaki bahçelerden meyvelerin tadına bakmak size keyif verecektir. Kalkan merkeze yakınlığı ile bölgeyi doyasıya keşfedebilirsiniz.

 

Kaska Villa
close